in corpore

In corpore – üheskoos... Noored tahavad paljutki teha koos: lõbutseda, pidutseda, lihtsalt olla... Tahtsime näidata, et ka koos musitseerimine on selleks üks võimalus. Seetõttu kutsuti Tallinna Muusikakeskkooli kammeransambli õpetajate eestvedamisel 8. - 9. märtsil 2008 ellu I rahvusvaheline noorte kammermuusika festival “In Corpore”. Noored Riia E.Darzinši nim. Muusikakoolist, Helsingi Konservatooriumist ja Tallinna Muusikakeskkoolist näitasid ansamblimängu väga kõrget taset, esitades muusikat 18. sajandist kuni tänapäevani, ning kõik kohalolnud said tajuda nende koosmusitseerimise rõõmu.

Festivaliideest on välja kasvanud Eesti Kammermuusikaõpetajate ühing “In corpore”, mis on võtnud eesmärgiks korraldada festivale, kontserte, suvekursusi ning anda võimalikult operatiivset infot nii festivali ka muu noorte kammermuusikaelus toimuva kohta. Eesti Kammermuusikaõpetajate Ühing on ECMTA liige.

Tere tulemast eesti kammermuusikaõpetajate ühingu “IN CORPORE” kodulehele!

I_EESTI_KLAVERIKAMMERMUUSIKA_KONKURSS_2015.htmlshapeimage_1_link_0